İnternet

Cep telefonları için ücretsiz Twitter geliyor!

Facebook'tan sonra artık mobil cihazlar için ücretsiz Twitter dönemi geliyor!

Cep telefonları için ücretsiz Twitter geliyor!

Turkcell, sunduğu eşsiz fırsatlara bir yenisini daha ekliyor. Bir zamanlar tüm dünyadan milyonlarca kişinin kullandığı, Türkiye'de çok sevilmiş, internet bağlantısı kullanılan tüm telefonlardan Facebook'a erişim sağlanmıştı.

Ücretsiz Facebook'tan sonra Turkcell'e özel, Turkcell'in önderlik yaptığı yepyeni proje ile birlikte artık Twitter'a ücretsiz olarak girilebilecek. Kampanya dahilinde 3G bağlantısı olan herkes Twitter'a mobile.twitter.com'a ücretsiz bir şekilde girip arkadaşlarıyla sohbet edebilecekler.
1339767447_turkcell-twitter.jpgTwitter ZERO adıyla geçtiğimiz saatlerde Turkcell tarafından duyurulan kampanya dahilinde herkes 31 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya süresince mobile.twitter.com'a ücretsiz bağlanabiliyorsunuz. Twitter’da sevdiğiniz kişileri takip edebilir, arkadaşlarınıza tweet atabilir ve gündemden kopmazsınız!​

Not: Twitter üzerinden yönleneceğiniz müzik,resim video vb içerikler için GSM Turkcell data olarak ücretlendirmektedir. Yani kampanya kapsamında sadece tweetleri görebilir, twitter üzerinde sohbet edebilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için www.Turkcell.com.tr'a gidebilirsiniz.
Yorumlar
Misafir
bilgilendirdin için tşkr
Cevapla
çok doğru
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.