İnternet

Çiftlik Bank CEO'su Ferrari'si ile gezerken görüntülendi

Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın, 640 bin dolarlık Ferrari'si ile Uruguay'da gezerken görüntülendi. İşte çok konuşulan o video!

Çiftlik Bank CEO'su Ferrari'si ile gezerken görüntülendi (Video)

Türkiye'de toplamda yaklaşık olarak 500 milyon TL vurgun yaparak Uruguay'a kaçan Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın, geçtiğimiz günlerde lüks evi ile gündeme gelmişti. Mehmet Aydın şimdi de Uruguay sokaklarında Ferrari'si ile gezerken görüntülendi.

Fiyatı 640 bin dolar olduğu söylenen Ferrari 458 Spider'ı ile Uruguay'da cirit atan Mehmet Aydın'ın, yurt dışına kaçırdığı paranın 113 milyon TL olduğu söyleniyor. Ayrıca Uruguaylı yerel kaynakların aktardığı bilgilere göre ; Mehmet Aydın'ın şahsına ait bir de yatı bulunuyor. Bu yatın 9 bin dolara kiraya verildiği söyleniyor.

Peki, Mehmet Aydın bu paralar ile Uruguay'da yaşamaya devam edecek mi yoksa Türkiye karşı hamle yapacak mı?

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ‘’Çiftlik Bank olayında, iade ve kırmızı bülten süreçleri başlatılmıştır, konu savcılarımız ve Bakanlığımızca yakından takip edilmektedir." ifadelerini kullandı. Tahminlerimize göre; suçlu iadesi olmayan Uruguay'dan Mehmet Aydın'ı teslim almak çok kolay olmayacak.

Mehmet Aydın'ın Ferrari'si ile görüntülendiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.