İnternet

Çiftlik Bank'tan sonra ikinci vurgun: Anadolu Farm

Çiftlik Bank benzeri olan Anadolu Farm'ın 200 milyon TL vurgun yaptığı söyleniyor. İşte konuyla ilgili son bilgiler!

Çiftlik Bank benzeri Anadolu Farm 200 milyon TL vurgun yaptı

Çiftlik Bank'ın 500 milyon TL vurgun yaparak Türkiye tarihine geçmesinin ardından gözler diğer Ponzi sistemlerine çevrilmişti. Araştırmalar sonucu; Türkiye'de Çiftlik Bank benzeri 120'den fazla sanal çiftlik oyunu bulunduğu ortaya çıktı.

Anadolu Farm, Çılgıninekler, Sütbank, Galeribank, Yeşilbank, Çiftlikshop, Bizimtavuklar, İmecebank ve Gerçekçiftçi gibi sanal oyunlardan bugün bir vurgun daha geldi.

Çiftlik Bank gibi ponzi sistemi olan Anadolu Farm'ın bugün büyük bir vurgun yaptığı iddia edildi. 

Kayseri merkezli Ekolium A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Farm'ın bir yılda 200 milyon TL para topladığı öğrenildi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın incelemeye aldığı, 44 bin üyesi bulunan sistemde 2 hafta önce tüm ödemeler durdu.

Anadolu Farm da Çiftlik Bank gibi yatırımcıların gözlerini boyamak adına bir takım girişimlerde bulunmuş. Tauk adında Kayseri ve Tokat'ta tavuk restoranları açan Anadaolu Farm cephesinden henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Çiftlik Bank'tan sonra ikinci vurgun: Anadolu Farm - Resim : 1

Bankalardan bile daha yüksek getiri vaad eden sistemlere güvenmemenizi öneriyoruz. Bu sistemlerin Ponzi olduğunu, sisteme son girenlerin paralarının sisteme ilk girenlere aktarıldığını sonrasında ise sistemin %100 patladığını belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.