İnternet

Dünyanın en iyi VPN hizmetlerinden biri olan PureVPN artık Türkçe!

Hız, özgürlük ve güvenlik artık yanıbaşınızda; hem de Türkçe olarak

Dünyanın en iyi VPN hizmetlerinden biri olan PureVPN artık Türkçe!

6 kıtada 45 anahtar ülkede 300’den fazla sunucusuyla birçok ülkeye ait özel site ve hizmetlere sınırsız ve hızlı erişim imkanı veren PureVPN, şimdiye dek 1 milyondan fazla kullanıcıya engelli internet sitelerine erişim, internet sağlayıcı hız limitlemeleri, P2P dosya paylaşım engelleri, çevrimiçi oyun kısıtlamaları ve buna benzer birçok internet kullanım müdahalelerine karşı çözümler sundu.
 
Windows, Mac OS, Android, iOS Linux ve DD-WRT gibi çoklu platformlarda eş zamanlı olarak 5 hesap girişini destekleyebilen PureVPN, herkese her an her yerde maksimum özgürlük garantisi veriyor. PureVPN Türkiye’nin de içinde bulunduğu ve sürekli genişleyen sunucu ağı, sorunsuz ve kullanımı kolay yazılımları, çeşitli bilgi şifreleme araçları, kimlik denetleme protokolleri, 7/24 müşteri hizmetleri ve Türkiye’ye özel cazip ödeme seçenekleriyle birlikte kullanıcılarına hepsi bir arada çözümler sunuyor. Yerli yabancı en sevilen sosyal medya, video izleme, oyun, müzik siteleri, CoIP servisleri ve P2P dosya paylaşım ortamlarına ulaşım, Türkiye’deki kullanıcılar için tüm dünyaya yayılmış 44000 IP adresi desteğiyle birlikte çok daha kolay ve zahmetsiz hale geliyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.