İnternet

Endeavor Türkiye’yi Miami’de Çağrı Merkezlerini Buluta Taşıyan AloTech Temsil Edecek!

Endeavor Türkiye, 8-10 Aralık tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentinde düzenlenecek olan Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil etmek üzerine AloTech’i seçti

Endeavor Türkiye’yi Miami’de Çağrı Merkezlerini Buluta Taşıyan AloTech Temsil Edecek!

Endeavor Türkiye, 8-10 Aralık tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentinde düzenlenecek olan Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil etmek üzerine AloTech’i seçti. AloTech, çağrı merkezlerini buluta taşıyarak donanım, yazılım ve bakım masraflarını ortadan kaldıran inovatif teknolojisi ile dikkatleri çekti.

 

Endeavor Ağında mentorlar ile girişimci adayları arasında gerçekleştirilen mülakatların ardından yapılan jüri oylamasında girişimci ruhu, iş modeli ve rol etkileri dikkate alınarak Endeavor Girişimci Adayları seçiliyor.

 

Endeavor ülke adayları, Türkiye’yi temsilen Endeavor Uluslararası Seçim Panellerine katılarak önde gelen risk sermaye şirketi temsilcileri, girişimcileri ve işadamları ile tanışma ve şirketlerini değerlendirme fırsatı elde ediyor. Uluslararası Seçim Paneli’nde belirlenecek Endeavor Girişimcileri yerel ve uluslararası mentor ağının Girişimci Mentor ve Destek Programından faydalanıyorlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.