İnternet

Enes Batur'a eski Hürriyet yazarından eleştiri!

Eski Hürriyet yazarı İzzet Çapa, Altın Kelebek Ödülleri’nde ödül alan Enes Batur'u eleştirdi.


Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri'nde en iyi YouTuber/Instagramer klasmanında Enes Batur ödülün sahibi olmuştu. Bu ödülün Enes Batur'a gitmesinin ardından büyük bir kesim, Enes Batur ne yaptı da ödülü aldı sorusunu sormaya başlamıştı.

Bugün ise eski Hürriyet yazarı İzzet Çapa'dan Enes Batur'u ve ödülü verenlere yönelik ağır eleştiriler geldi. İzze Çapa, Instagram hesabından yaptığı açıklamada;

"Faruk Bildirici bugün köşesinde Altın Kelebek gecesinde ‘En iyi Youtuber’ ödülü alan Enes Batur’u yerden yere vurmuş. Bu öylesine sert ve haklı bir eleştiri ki genç adamın videosunun linkini bile paylaşmaktan imtina etmiş.

Demiş ki ‘Videoyu özelikle paylaşmadım. Çünkü gerçekten de argoyu, küfrü geçtim, şiddet ve çocuk istismarı da var…’ E be kardeşim! Madem vaziyet Ombudsman’ın köşesinde paylaşılamayacak kadar rezalet, o zaman siz bu çocuğa o ödülü hangi akla hizmet verdiniz?!

Bu kadar mı başıboş, bu kadar mı araştırmadan-soruşturmadan dağıtıyorsunuz siz bu ödülleri? Gördüğünüz gibi neresinden tutsak elimizde kalıyor! Kısaca nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Stay Alive
yazıklar olsun harbiden. bu spastiğe ödül verilir mi be kardeşim
Cevapla
çok çalışıyo
yani iy
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.