Esosyal üyeleri trendleri yeni baştan belirliyor!

Esosyal üyeleri hem eğleniyor, hem de trendleri yeni baştan belirliyor.

Esosyal üyeleri trendleri yeni baştan belirliyor!

Esosyal üyeleri hem eğleniyor, hem de trendleri yeni baştan belirliyor. Esosyal Trendler uygulaması açılalı henüz 48 saat olmasına rağmen üyelerin gösterdiği yoğun ilgi ile şimdiden 2 bine yakın kelime / marka ile 1.500 karşılaştırma yaparak süper bir başlangıç yaptı.

Sadece Allah, Tanrı vb. isimler / kelimeler kıyaslanamıyor.

Esosyal Trendler uygulamasında üyeler istedikleri her şeyi kıyaslayabiliyorlar. Tüm oylamalar ve eklenen rekabetler anonim kaydedildiğinden üyeler baskı altında kalmadan yeni rekabetler yaratabiliyor veya mevcut rekabetlere istedikleri gibi oy kullanabiliyorlar.

Tek bir istisna var: Allah, Tanrı, İlah vb. isim ve kelimelerini sistemimiz otomatik olarak ret ediyor. Ayrıca Esosyal Trendler uygulaması temiz içerik adına default olarak uygunsuz ve / veya küfür içerikli kelime ve rekabetleri +18 filtresi ile filtreliyor. Üyeler ancak +18 filtresini aktif hale getirerek bu tür rekabetlere ulaşabiliyor.

1363714574_esosyal-trendler.png

Bunun yanında mevcut standart rekabetler dışında güne özel rekabetler hazırlanabilmekte. Böylece çok fazla oy kullanılmış güne özel sonuçlar çıkarılamayan standart rekabetlerden ayrı bir platformda gündeme özel tarih ve başlık altında özel karşılaştırmalar yapmak mümkün. Bu özel karşılaştırmalar çok yakında embed kodu ile diğer sitelerde de yayınlanabilir olacak.

1363714603_esosyal-ozelgunler.png

Yakın zamanda mobil ara yüzümüzde de aktif hale gelecek olan, şimdilik sadece web ara yüzümüzde aktif olan Esosyal Trendler uygulamayı ( http://esosyal.com/trend ) test edebilir, oy kullanabilir veya yeni rekabetler yaratabilirsiniz.

(Oylama sonuçlarını görebilmek veya yeni rekabetler yaratabilmek için üye olmanız gerekmektedir.)