İnternet

Ev telefonu faturasıyla tablet almak

Türk Telekom, çok sevilen bu tableti sabit hat kullanıcılarına sunuyor! İşte o fırsat ve detaylar.


Türk Telekom, Motorola\'nın Android tabanlı ödüllü tablet bilgisayarı XOOM\'u ilk kez Türkiye\'ye getiriyor. Türk Telekom müşterileri, ev telefonu faturalarına yansıtılacak aylık 55 TL\'den başlayan taksitlerle Motorola XOOM\'a sahip olabilecek. ABD ve Almanya\'nın ardından Motorola Xoom ilk kez ve sadece Türk Telekom\'la Türkiye\'de satışa sunuluyor.

Türk Telekom, en yeni teknolojileri, en uygun koşullarla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Türk Telekom teknoloji dünyasında ses getiren çift çekirdekli yeni Android tabanlı tablet bilgisayar Motorola XOOM\'u Türkiye\'ye getiriyor.

Türk Telekom CEO\'su K. Gökhan Bozkurt ve Motorola Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery\'nin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısıyla Türkiye lansmanı gerçekleşen Motorola XOOM, Türk Telekom müşterilerine çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.