İnternet

Facebook 15 Ocak'ta ne duyuracak?

Facebook düzenleyeceği etkinlik için basın davetiyesi gönderdi.

Facebook 15 Ocak'ta ne duyuracak?

Dev sosyal ağ Facebook yeni bir şey açıklamak için basın toplantısı düzenleyecek. Şirket ne olduğu belirsiz olan şey için Kaliforniya Menlo Park'ta bulunan karargahını adres olarak gösterdiği bir basın daveti gönderdi.

Facebook'un gönderdiği davetiyeye göre, basın toplantısını 15 Ocak'ta sabah saat 10 da gerçekleştirecek. Ayrıca ne tanıtılacağı bilinmeyen toplantı için gönderilen davetiyede tek ipucu olarak 'Gel ve ne oluşturuyoruz gör' cümlesi yer alıyor.

1357717407_scitech0911zuckerbergonstock1610x343.jpeg

Facebook bir yıl önce benzeri bir toplantıda Skype ile görüntülü sohbet konusunda ortaklığını açıklamıştı. Bakalım bu toplantıda ne duyuracak.

Yorumlar
PcCology
Ben bunun neyin duyurusu olduğunu söyleyeyim size: Mark Zuckerberg ilk Facebook Phone'u dünyaya tanıtacak. Akıllı telefon piyasasına Apple'den çaldığı yarım akıllı mühendislerle girmeye çalışan Zuckerberg büyük bir iş yaptığını sanıyordur. Bekleyelim ve ürün özelliklerini 15 Ocakta görelim.
Cevapla
İlkay Güroğlu
İnşallah Facebook ve Facebook oyunları kapanmazda ne olursa olsun.
Cevapla
Mehmet Can Ulaşmaz
Bende merak ettim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.