İnternet

Facebook canlı yayınında av tüfeği ile intihar etti!

Türkiye'de geçtiğimiz gün kan donduran bir olay yaşandı. Erdoğan Ceren, Facebook'ta canlı yayın yaparken av tüfeği ile intihar etti. İntiharın arkasında yatan sebep ne?

Facebook canlı yayınında av tüfeği ile intihar etti!

Sosyal medya her zaman güzel olaylara ev sahipliği yapmayabiliyor. Geçtiğimiz gün İstanbul'da yaşayan 22 yaşındaki Erdoğan Ceren, Facebook'ta canlı yayın yapmak için kameranın karşısına geçti.

Aşk acısı, hayatına mal oldu

Aşk acısı çeken Erdoğan Ceren, yayından önce "Aşkımız destan yazacaktı, Hani gözler ağlamayacaktı, şimdi söyle gidiyor musun yar, ellerim sensiz yanacak mı?" diye gönderi paylaştı.

Saat 15:00 sularında canlı yayına başlayan genç elindeki otomatik av tüfeğini karın boşluğuna dayayarak, "Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime.. Alın alın da izleyin.." dedikten sonra tetiği çekti. İlk denemede emniyet kilidinden dolayı ateş almayan tüfek, ikinci tetik çekildikten sonra ateşlendi. 

Silah sesi üzerine eve gelen Erdoğan Ceren'in yakınları, maalesef ki Erdoğan Ceren'in cansız bedenini buldu. Jandarmanın konuyla ilgili araştırma yaptığı aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

1476162829_fb.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.