İnternet

Facebook ve Twitter sorununa cevap BTK'dan geldi

BTK yaptığı açıklama ile Facebook ve Twitter'daki sorunu söyledi.

Facebook ve Twitter sorununa cevap BTK'dan geldi

Sizlere daha önce Facebook ve Twitter'a erişimin zaman zaman kapandığını ve ağır bir şekilde açıldığının haberini vermiştik. Bu sorunun Gezi Parkı olaylarına bağlayan bile olmuştu. Bu konuda açıklama BTK'dan geldi.

BTK yaptığı açıklama ile Facebook ve Twitter'a erişimin zaman zaman olmamasının ve sayfaların ağırlaşıp hata vermesinin kendileriyle alakalı olmadığını söyledi.

1370104934_facetwitter.jpg

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer, BTK'nın ve Telekomünikasyon İletişim Başkanlığının Twitter veya Facebook'a yönelik herhangi bir müdahalesinin bulunmadığını söyledi ve bu sitelere erişim sırasında meydana geldiği iddia edilen yavaşlama ve bağlantı zorluklarının, yoğunluktan veya fazla yer tutan video gönderimlerinin çokluğundan kaynaklanmış olabileceğini dile getirdi.

Yorumlar
misafir
şu an agrida ttnet internet hattina ulaşılamıyor çevre il ve ilcelerde de aynı durum söz konusu
Cevapla
Misafir
Hikayeleri hazır,Milet uyuyor nasılsa yıllardır kullanılan bu siteler daha bir defa böyle sorunla karşılaşmazken bu olaylardan dolayı yani insanların iletişimini kopartmak için yapılan şeyler bunlar çünkü sosyal meyda çok güçlendi ve iletişim için herkes bu yolu kullanıyor.Bırak bu hikayeleri BTK karşında çocuk yok kandırasın.
Cevapla
VELİ
Ne kadar boş insanlarsınız böyle bir döneme gelmesi ve insanların örgutlenmesı için kullandıkları sitelerın aynı anda mı kullanıma kapanması raslantı yok artık brütüs
Cevapla
Misafir
alakası yok bu güne kadar milyonlarca kişi giriyor bişi yok olaylardan sonra bi bakıyosun yavaşlamış çok garip ???
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.