İnternet

Facebook'ta fotoğrafıma kim baktı?

Bu yeni uygulama ile bunu artık bileceksiniz.

Facebook'ta fotoğrafıma kim baktı?

Facebook, yeniliklerine devam ediyor. Dev sosyal ağ, sürekli olarak denediği ve test ettiği özelliklere bir yenisini daha ekledi. Yeni özellik sayesinde, Facebook'a yüklediğiniz fotoğraflara kimlerin baktığını görebileceksiniz.

Facebook geçtiğimiz aylarda da yapılan sohbetlerde yollanılan mesajların karşı taraf tarafından görülüp görmediğini gösteren bir özellikte getirmişti.


1344800124_seen-by-fb-photos11344781653.jpg

Ayrıca yeni yöntemlerden biride aynı şekilde Facebook'taki sayfa yöneticilerinin de yolladıkları bir içeriğin kaç kişi tarafından görüldüğünü görebilmesi oldu. Facebook bu özellikler geliştirmeye devam ediyor ve artık yüklenen fotoğraflara kimlerin baktığını da görme imkanınız olacak.

Şimdi uygulanacak bu özellikle birlikte, Facebook'taki gruplarda yüklenen fotoğrafların grubun hangi üyeleri tarafından görüntülendiğini görme imkanınız olacak. Facebook, yeni özellikleri uygulamaya geçmeden önce belli bir kullanıcı üzerinde bu özellikleri test ediyor. Test ettiği uygulamayı gelen tepkilere göre geliştirerek yayına alıp almama kararı alıyor.

Yorumlar
akbas
peki ?imdi oluryormu ??
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.