İnternet

Facebook'ta ne kadar vakit geçiriyorsunuz? Öğrenin!

Facebook'ta ne kadar vakit geçirdiğinizi bu uygulama ile öğrenmeniz mümkün.

Facebook'ta ne kadar vakit geçiriyorsunuz? Öğrenin!

Dev sosyal paylaşım sitesi Facebook, büyük küçük herkesin bağımlı olduğu bir sosyal platform. Her gün bilgisayardaki vaktinizin neredeyse %90'ı Facebook'ta geçiyor olabilir. Facebook'a giren kullanıcı vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyor.

Aslında Facebook'ta ne kadar vakit geçirdiğinizi ölçmeniz mümkün. Breakpoint Software Development tarafından geliştirilen TimeRabbit uygulaması, Windows üzerinde çalışarak, kaç saat boyunca Facebook'ta aktif olarak vakit geçirdiğinizi size söylüyor. Araştırmalara göre ortalama bir kullanıcı, Facebook'ta bir ayda 7 saat vakit geçiriyor.

1362337446_facebook-timerabbit2.jpg

TimeRabbit uygulaması siz Facebook'a giriş yaptığınızdan itibaren çalışmaya başlıyor. Facebook'tan başka bir siteye geçiş yaptığınızda ise 5 saniye sonra sayaç duruyor. Ayrıca sayaç siz bilgisayar başında değilken de çalışmaya devam ediyor ve aktif olarak kullanmadığınızı anlayıp sayacı durduruyor. Bu uygulama ile kullanıcılar ayrıca kullandıkları toplam süre boyunca istatistikleri de görebilir.

TimeRabbit'i buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.