İnternet

Facebook'ta Zaman Tüneli hatası

Facebook Zaman Tüneli hatası kafaları karıştırdı.

Facebook'ta Zaman Tüneli hatası

Geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesi Facebook kullanıcılarının büyük bir bölümü profil sayfalarında Zaman Tüneli'ne geçti. Facebook, sayfalar için Zaman Tüneli'ni kullanıma açtı. Daha kullanıcılar Zaman Tüneli'ne alışmamışken Zaman Tüneli'nde hatalar olmaya başladı.

Sorun yaşayan kullanıcıların sayfalarında resimlerin rastgele değiştiğini farketmesi ile hata anlaşıldı. Ayrıca hata ile değişen resimler, kullanıcıların kendisine ait değil.

1333994943_facebookzamantuneli.jpg

Zaman Tüneli'ni kullanan bazı kullanıcıların sayfalarında resimlerinin kendilerine ait olmayan resimlerle yer değiştirmesi, bu sorunu yaşayan kullanıcıların Facebook'un gizlilik ilkesinden endişe duymasına neden oldu.

Geçtiğimiz hafta bu sorunun olduğunu Facebook geliştirme takımı onayladı. Facebook'tan bir yetkiliye göre, hata, gizlilik veya güvenlikle ilgili herhangi bir soruna yol açmıyor. Yetkiliye göre hata, diğer Zaman Tüneli uygulaması görsellerini çekiyor ve kişisel profil fotoğraflarını almıyor.

Yorumlar
Misafir
Facebookta zaman tünelinde nasıl kurtulabiliriz. yardımcı olabilirmisiniz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.