İnternet

Google'ın Doodle'ı bu sefer Eadweard J. Muybridge için!

Google'ın güne özel tasarladığı Doodle'ı bugün Eadweard J. Muybridge'in 182. doğum günü için ana sayfadaki yerini aldı!


Özel ve anlamlı günler için Google'ın hazırladığı  Doodle logosu bu sefer Eadweard J. Muybridge'in 182. doğum günü için hazır oldu. Yeni tasarım oldukça şık hareketli bir animasyondan oluşuyor...

1333919890_xc.jpg

İngiliz Eadweard Muybridge (1830-1904), parlak ve eksantrik fotoğrafçı, hayvan ve insan gözünün algılanamaz insan hareketi fotoğraf dünya çapında ün kazandı. Eadweard J. Muybridge kimdir. Eadweard J. Muybridge hayatı. Eadweard J. Muybridge hareketli resimleri ve birçoğu haberimizde.

1872 yılında demiryolu baronu Leland Stanford tarafından kiralanan, Muybridge dört toynakları anda yerden olduğu bir at dörtnala bir an olduğunu kanıtlamak için fotoğraf kullanılır. Eadweard J. Muybridge kimdir. Eadweard J. Muybridge hayatı. Eadweard J. Muybridge hareketli resimleri ve birçoğu haberimizde.

1333919926_cri200978.jpg

Freeze Frame hayvan ve Muybridge 1884 ve 1887 arasında Pennsylvania Üniversitesi'nde yapılan insan hareketin ünlü fotoğrafları araştırıyor. 100 yıl için, tarihçiler bu fotoğraflar hareket vücudun bilimsel çalışmalar olarak düşünülmektedir. Eadweard J. Muybridge kimdir. Eadweard J. Muybridge hayatı. Eadweard J. Muybridge hareketli resimleri ve birçoğu haberimizde.

Muybridge çalışma delillerinden Müze koleksiyonunun Ancak, daha karmaşık bir yorumunu önerir.Deliller, daha önce sergilenen asla, son zamanlarda yeniden keşfedilmiş ve ilk defa burada gösterilmektedir. Eadweard J. Muybridge kimdir. Eadweard J. Muybridge hayatı. Eadweard J. Muybridge hareketli resimleri ve birçoğu haberimizde.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.