İnternet

Facebook'taki mesajlarınızı tek tuşla silin!

Kuracağınız bu küçük eklenti ile Facebook'ta ki mesajlarınızı tek tuşla silebilirsiniz.

Facebook'taki mesajlarınızı tek tuşla silin!

Son yıllarda sanal hayatın gözdesi olan dev sosyal ağ Facebook ayrıca insanların birbiriyle sürekli yazışıp sohbet ettiği de bir alan konumunda. Facebook'ta herhangi bir arkadaşınızla yaptığını yazışmalarınızın tamamını ya da şimdiye kadar yaptığınız tüm sohbet geçmişinizi ufak bir Google Chrome eklentisi sayesinde tek bir tuşla silme imkanına sahipsiniz.

1338578316_image-04-700x486.jpg

Bu eklentinin adı ise Facebook Fast Delete Messages. Bu eklenti size bir tık ile bütün mesajlarınızı silme olanağı veriyor.

1338576885_facebookmesajsilme1.png.jpg

Eklenti tarayıcınızda kurulu değilken şu şekilde bir görüntü oluşuyor ve silmek istediğiniz her kişinin konuşma geçmişine gidip, tek tek yukarıda bulunan "İşlemler" üzerinden "Mesajları Sil" düğmesine tıklamanız gerekiyor.

1338576916_facebookmesajsilme3.png.jpg

Fakat Facebook Fast Delete Messages eklentisini kurduktan sonra konuşma geçmişinize tıklamadan, doğrudan son sohbet ettiğiniz kişileri görüntülediğiniz ekran üzerinde en sağ kısma eklenen kırmızı düğme yardımıyla istediğiniz kişilerin mesajlarını silebileceksiniz.

1338576945_facebookmesajsilme2.png

Bunun yanı sıra tümünü aynı anda silme imkanınızda bulunuyor. Bunun için deüstte yer alan "Delete All" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Zamanı az olup ta Facebook mesaj kutusunu hızlı bir şekilde boşaltmak isteyen kullanıcılar  için oldukça güzel bir eklenti.

Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.