İnternet

Facebook'tan sıkıldınız mı?

Yeni bir araştırmaya göre gençler Facebook'tan sıkıldı.

Facebook'tan sıkıldınız mı?

Facebook büyük küçük genelde herkesin bağımlı olduğu bir sosyal paylaşım platformu. Fotoğraf paylaşımı, gençlerin sosyal medyadaki bir numaralı uğraşı haline döndü ve Facebook'un popülerliğini de azaltmaya başladı.

Araştırmalara göre gençlerin Facebook'ta fotoğraf paylaşmak ve sohbet etmek yerine, Instagram ve SnapChat uygulamalarını tercih ettiği ortaya çıktı.

1362390275_1341309823facebook.jpg

25 yaş altındaki Facebook kullanıcıları üzerinde düzenlenen bir ankette, Facebook'taki uygulamaların ne sıklıkta kullandığını tespit etmek isteyen Adam Ludwin "Bana verilen standart cevap hep aynıydı: Facebook'tan sıkıldık" dedi.

Anlaşılan o ki geçtiğimiz yıl Instagram'ı satın alarak önemli bir adım atan Facebook, genç kullanıcılarını yeterince tatmin edememiş görünüyor.

Yorumlar
huso
boş beleş iş
Cevapla
Murat
Eeee Facebook hazretleri kafasina Göre hesap kapatirsa yada o kadar Emeklerle yaptigimiz sayfalari kapatirsa popülerligi azalir
Cevapla
Misafir
ortalık amele kaynıyor günde en fazla 10 15 dakika durabiliyom
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.