İnternet

Facebook'tan Türkiye açıklaması!

Facebook Türkiye ile ilgili bakın ne açıkladı.


Facebook yaptığı açıklamada Taksim Gezi Parkı protestoları esnasında Türkiye'deki devlet otoritesi tarafından kendilerinden istenen kullanıcı verilerini vermediklerini açıkladı.

 1372258291_cracked-facebook-logo-300x300.png

Açıklamanın içeriği şöyle:

"Facebook, protesto olaylarıyla bağlantılı olarak Türkiye'deki devlet otoriteleriyle herhangi bir kullanıcı bilgisi paylaşmamıştır.

Genel olarak, Türkiye'deki devlet otoritelerinden gelen bilgi talepleri; yaşamsal ya da çocukları tehdit eden bir konu içermediği müddetçe (ki bu kapsamdaki talepler, bize ulaşan taleplerin çok küçük bir kısmını oluşturmaktadır) kabul edilmemekte ve resmi yasal kanallara yönlendirilmektedir. 

İnternet şirketlerinin Türkiye'deki asayiş otoriteleriyle daha sıklıkla kullanıcı bilgisi paylaşmasını gerektirebilecek yasal düzenleme önerileriyle ilgili endişelerimiz bulunmaktadır. Türkiye hükümetinin temsilcileriyle, bu hafta Silikon Vadisi'ne gerçekleştirecekleri ziyaret esnasında bir araya gelecegiz ve yasal düzenleme önerileriyle ilgili güçlü endişelerimizi kendilerine doğrudan da aktaracağız."

Yorumlar
Misafir
gizlediğin yasadışı işler var galiba ???
Cevapla
Misafir
aynen katılıyorum... bu gö*t herifler tüm bilgi-belgeleri sadece yahudilerin uşağı olan cia ve fbi ya verir ortamları karıştırtmak için sahte kullanıcı bile uydururlar... bizim duran öküzler de kime hizmet ettiklerini anlayamaz zaten!!!
Cevapla
Rambo
Ama cia ye butun bilgileri vermissiniz
Cevapla
Misafir
Facebook sen kimin adamısın sanki
Cevapla
Mustafa
aferim sana facebook :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.