İnternet

Facebook'un yeni yüzü

Facebook'tan yeni ara yüz denemeleri

Facebook'un yeni yüzü

Facebook'tan uzun süredir köklü değişiklikler göremiyoruz. Oyun alanında Zynga'yla problemler yaşayan Facebook zaman tünelinden sonra değerlerindeki düşüşler açısından büyük değişikliklere girmiyor. Son zamanlarda bazı kullanıcılarda deneme olarak kullanılırken dikkat çeken bazı yeni özellikler geliyor.

Facebook en çok kullanılan ve en popüler sosyal ağ olması nedeniyle ufak değişiklikler bile oldukça göz önünde değerlendiriliyor. Bu hafta içerisinde Facebook'un yorumlar bölümünde bazı değişikliklere şahit olundu. Henüz deneme olarak test edilen değişiklikleri aşağıdaki resimden de inceleyebilirsiniz.

1352850633_zakariaafter270x387.jpg

1352850684_zakariabefore270x393.jpgYeni değişikliğe göre cevaplama kısmı için yenilikler görüleceği anlaşılıyor. Bir çok kullanıcıda etkin olan ara yüz zamanla tüm kullanıcılarda da aktive edilecek. Facebook özelliklerindeki yeniliklerin profil kısmı içinde yeniliklerle buluşacağı belirtiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.