İnternet

Facebook'un zaman tüneli markaların hoşuna gitmedi!

Çok konuşulan Facebook TimeLine yani zaman tüneli markalara sorun çıkartmaya başladı!

Facebook'un zaman tüneli markaların hoşuna gitmedi!

Çıktığı günden beri milyonlarca kişinin kullanmaya başladığı, Facebook'un son dönemlerindeki en büyük yeniliklerinden olan zaman tüneli aynı zamanda yine milyonlarca kişi tarafından çok ağır olumsuz eleştirilere sebep oldu.

Tüm zamanların en köklü Facebook yeniliği olarak anılan zaman tüneli son zamanlarda kullanıcıların olduğu gibi markaların da canını sıkmaya başladı anlaşışlan. Sosyal ağ ve interneti birbirine birleştiren Facebook markaların sayfalarda geriye düşmesine neden oluyor.

1335016533_facebook-zaman-tuneli-kapatma.jpg

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde firmaların büyük çoğunluğu Facebook sayfasını zaman tüneline geçirdi. Bu büyük yenilikle birlikte 8 Milyon sayfa zaman tüneline geçmiş oldu. Wildfire Interactive'ın site üzerinde yaptığı inceleme sonuçları pek de iç açıcı bir durumda değil. Markaların facebook sayfaları üzerinde içeriklere yapılan yorumlar ileti başı %6.5 ile yavaş bir şekilde düşmeye başladı.

Yorumlar
Misafir
beğenmedim eski facebook profil daha güzeldi bence eski haline getirmelerine rica olunur...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.