İnternet

Google+ da 41 ülke daha SMS ile mesaj yazabilecek

Google bugün cep telefonlarından SMS yoluyla Google+ hesaplarında paylaşım yapabilmeleri için 41 ülkede daha geçerli olacak güncelleme yayınladı.

Google+ da 41 ülke daha SMS ile mesaj yazabilecek

Google + geçen yaz piyasaya sürüldüğünde, Hindistan ve ABD'de ki kullanıcılara SMS yoluyla kendi çevreleri ile etkileşim imkanı sağlamıştı. Ancak başka ülkeler bugüne kadar metin tabanlı bu uygulamanın dışında bırakılmıştı

1334948616_289390.png.jpg

Google bugün cep telefonlarından SMS yoluyla Google+ kullanıcılarının hesaplarında paylaşım yapabilmeleri için 41 ülkede daha geçerli olacak Google+ sosyal ağ için bir güncelleme yayınladı.

1334948757_google-plus-22.jpg

Google+ hesabı ile SMS ile güncelleme ve mesajlara doğrudan erişim uygulanacak ülkeler şunlar:

Afganistan, Cezayir, Angola, Bahreyn, Benin, Kamboçya, Kamerun, Kongo (DRC), Fildişi Sahili, Mısır, Gana, Gine, Endonezya, Irak, İsrail, Ürdün, Kazakistan, Kenya, Kuveyt, Kırgızistan, Liberya, Malavi, Malezya, Maldivler, Fas, Mozambik, Nijer, Nijerya, Pakistan, Filipinler, Senegal Suudi Arabistan, Sierra Leone, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland, Tunus , Uganda, Özbekistan, Vietnam ve Zambiya.

Hizmete kaydolmak için Google profilinizin içine cep telefonunuzu ekleyip etkinleştirmeniz gerekiyor. Ülkeler içinde Türkiye görünmüyor ama eminiz ki kısa sürede bu uygulama Türkiye'de de geçerli olacaktır.

1334950498_gplus-sms.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.