İnternet

Firefox 13 son sürüm beklenenden önce geldi!

Firefox son sürümü Firefox 13'ü resmen başlattığını duyurdu.

Firefox 13 son sürüm beklenenden önce geldi!

Firefox, internet tarayıcısı Firefox sürümlerini o kadar hızlı bir şekilde yayınlıyor ki artık takip etmekte zorlanıyoruz. Firefox bugün Firefox 13 sürümünü kullanılabilir halde resmen başlattığını açıkladı. Tarayıcının son sürümünde yenilikler ve değişiklikler yapılmış olarak kullanıcılara sunuldu.

1338896604_firefox.jpg

Bu yeniliklerden biriside yeni bir sekme açtığınız zaman en sık ziyaret ettiğiniz sayfaların küçük resimler halinde karşınıza çıkması. Ayrıca bu sayfaları iğneleyerek yeni sekmede sabit yapıp tekrar yeni sekme açtığınızda kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz.

Birkaç geliştirme ile artık Firefox giriş sayfanızda yer imleri, tarayıcı geçmişi ve Firefox ayarlarınıza daha kolay erişim sağlayacaksınız. Diğer bir özelliği ise destekleyen sitelerde daha hızlı tarama ve daha akıcı bir kaydırma için SPDY protokolü içeriyor.

Firefox’un sitesine giderek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Henüz indirme linki yoksa merak etmeyin en kısa sürede yayınlanacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.