İnternet

Infor Xtreme, “Üstün Web-Tabanlı Destek” alanında takdir kazandı

Destek Profesyonelleri Derneği, Infor Xtreme'i en iyi on web desteği sitelerinden biri olarak gösterdi.

Infor Xtreme, “Üstün Web-Tabanlı Destek” alanında takdir kazandı

70.000'i aşkın müşteriye hizmet sağlayan lider iş uygulaması yazılımı sağlayıcısı olan Infor, bugün Infor Xtreme Support'un Destek Profesyonelleri Derneği (Association of Support Professionals / ASP) tarafından "en iyi on destek sitesi"nden biri seçildiğini duyurdu. Ocak ayında Infor'un yeni Xtreme Support programının bir parçası olarak yeniden tasarlanan ve yeniden piyasaya sürülen kullanıcı dostu destek portalı, Infor müşterilerinin teknik sorunları daha kısa sürede çözerek iş süreçlerindeki aksamaları asgari düzeye indirmesini sağlayacak şekilde özelleştirilebiliyor. Infor Mart ayında, Xtreme Support programının destek alanında 2012 MarketTools ACE (Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı) Ödülü'nü kazandığını duyurmuştu.

1338886125_infor.jpg

"Infor hem endüstriye özgü sorunları çözen yenilikçi uygulamalar sunarak, hem de sınıfındaki en iyi müşteri desteğini sürekli sağlayarak, müşterilerimizin işlerini daha akıllı ve hızlı bir şekilde yürütmesine yardımcı olma amacına kendini adadı," diye belirten Infor Xtreme Support Kıdemli Başkan Yardımcısı Marylon McGinnis sözlerine şöyle devam ediyor: "İlk çıkışından bu yana, müşteriler Infor Xtreme Support programından övgüyle bahsediyor ve Destek Profesyonelleri Derneği'nin bu prestijli takdiri de Infor Xtreme'in kurumsal uygulamalar dünyasında kendi sınıfını yarattığının bir başka kanıtı."

1338886314_infor1.jpg

Infor Xtreme Support günde 24 saat, haftada yedi gün, yılda 365 gün özelleştirilebilir Xtreme Support portalı ile hizmete hazır. Portal, kullanıcılara yazılım düzeltme ekleri, hizmet paketleri, güncellemeler, sürüm notları, kapsamlı bir bilgi tabanı, kaydedilmiş özetler ve online topluluklar dahil erişimi kolay kritik destek kaynakları sağlıyor. Bu kaynaklar, kullanıcıların görüntüleme tercihlerini bilgiye daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmek ve kullanmak üzere ayarlamasını sağlayan portalın, yeni müşteri sınıfı kullanıcı arayüzüyle birleşiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.