İnternet

fobito.com ile bilmediğiniz hiç bir uygulama-oyun kalmayacak

Hangi işletim sistemine sahip olursanız olun fobito.com size yardım edecek!


Akıllı telefonlarımızın marketlerinde yüz binlerce oyun ve uygulama bulmak mümkün. Birçok kullanıcının bu programlar ve oyunlar arasında kaybolduğuna şahit olmaktayız. Bu durumla sık sık karşılaşıyorsanız size bir site önermek istiyoruz. 

www.fobito.com adresine giriş yaparak bilmediğiniz uygulama ve oyunlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, kullanıcıların yorumlarını okuyabilir  ve hatta bu uygulama ya da oyunla ilgili yorumlarda bulunabilirsiniz. 

Öncelikle siteye buradan giriş yapıyoruz. Site bize hangi işletim sistemini kullandığımızı soruyor. Windows Phone, iOS ya da Android işletim sistemlerinden hangisini kullanıyorsanız onu seçiyorsunuz.

1418070155_screenshot2.png

Daha sonra sizin için hazırlanmış özel arayüze ulaşıyorsunuz ve merak ettiğiniz uygulama ya da oyunları ister anasayfadan isterseniz de üstte sağda bulunan arama kutusundan aratarak ulaşabiliyorsunuz.

Örneğin; anasayfada yer alan "Mobil Kaza Tutanağı" uygulamasına tıklayalım. Bu noktadan sonra uygulamanın ekran görüntülerine, editörün program ile ilgili yaptığı yorumlara, varsa inceleme videolarına, programın içeriği ile ilgili genel bilgilere ve kullanıcı yorumlarına ulaşabiliyorsunuz.

1418071206_screenshot3.png1418071229_screenshot4.png

Sizde "bu uygulama ne işe yarıyor" bu oyun nasıl oynanır" diyorsanız www.fobito.com adresini mutlaka ziyaret edin. "Uygulama ve oyun kütüphanesi" olarak adlandırabileceğimiz fobito.com siz değerli okuyucularımızın oldukça hoşuna gideceğini düşündüğümüz bilgilendirici bir internet sitesi. Akıllı cihazların marketlerinin 1 milyonu aşan uygulama sayıları sizi korkutuyorsa www.fobito.com tam aradığınız internet sitesi olabilir.

 www.fobito.com

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.