İnternet

Game of Thrones oyuncularının telefon numaraları sızdı!

Hackerlar, Game of Thrones oyuncularının telefon numaralarını sızdırdı.

Game of Thrones oyuncularının telefon numaraları sızdı!

Game of Thrones'un yayın haklarına sahip olan HBO, aylardır siber saldırı altında. Hackerlar Game of Thrones'un yayınlanmamış bölümlerini ele geçirmiş ve HBO'dan bu bölümleri internete sızdırmamak için para istemişti. Anlaşmaya yanaşmayan HBO'ya şimdi hackerlar tarafından göz dağı verildi.

Hackerlar, Game of Thrones oyuncularının telefon numaralarını bugün yayınladı. Ekip, ayrıca ellerinde şirketin sistem bilgileri dahil olmak üzere toplamda 1.5 TB'lık verinin olduğunu belirtiyor. Bu verilerin bugüne kadar sadece 3.4 GB'lık bölümünün internete servis edildiği tahmin ediliyor.

1502267790_got.jpg

Sızdırılan son veriler arasında ise; Emilia Clarke, Peter Dinklage ve Lena Headey dahil olmak üzere popüler oyuncuların, kişisel ev telefonları, ev adresleri ve e-posta adresleri yer alıyor. Bakalım HBO böylesine büyük ses getiren siber saldırı karşısında nasıl bir tutum izleyecek?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.