İnternet

Gençler müziği fizy.com’dan dinliyor

Yayınlanan rapora göre gençler müziği fizy.com'dan dinliyor.

Gençler müziği fizy.com’dan dinliyor

Youth Insight’ın,  Youth Republic  ve Bigu Migu ile ortak gerçekleştirdiği  2012 yılına ait “Gençlik ve Müzik Trendleri Raporu”na göre gençler her işlerini müzik eşliğinde yapmayı seviyor; internette müzik dinlemek için ise fizy.com’u tercih ediyor

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in 2010 yılında verdiği destekle tamamen yasal bir dijital müzik platformu haline gelen fizy.com, müzikseverlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Youth Insight’ın,  Youth Republic  ve Bigu Migu ile ortak gerçekleştirdiği  2012 yılına ait “Gençlik ve Müzik Trendleri Raporu”na göre bulundukları her ortamda ve yaptıkları her iş sırasında müziğin de kendilerine eşlik etmesini isteyen gençler, en çok internetteki müzik paylaşım sitelerinden müzik dinliyor. Gençlerin internette müzik dinlemek için en çok tercih ettikleri platform ise fizy.com. Türkiye’nin en hızlı, en dinamik en çok tercih edilen müzik platformu olduğunu bir kez daha kanıtlayan fizy.com’u özellikle öğrenci gençler daha fazla dinliyor.

340 lise, 319 üniversite ve 638 genç profesyonel olmak üzere toplam 1297 gençle yapılan araştırma ile de Türkiye’de yaşayan gençlerin müzik ve etkinlik konusundaki davranışlarını detaylı bir şekilde ortaya koyuluyor.

Türkiye’nin en popüler yasal ücretsiz müzik platformu

2008 yılından bu yana müzikseverlere hizmet veren fizy.com, kısa sürede Türkiye’nin en popüler müzik arama motoru haline geldi.  Milyonlarca şarkıdan oluşan kataloğuyla Türkiye’nin en büyük ücretsiz yasal dijital müzik platformu da olan fizy.com’da günde yaklaşık 250 bin kişi kişi ayda ortalama 100 milyon şarkı dinliyor. fizy.com Türkiye’de telif haklarına en çok katkı yapan dijital müzik platformları arasında yer alıyor.

Kısa bir süre önce yenilenen fizy.com, tamamen reklamsız yayın dinleme imkanı sunan Premium Servis, dinleyicinin ruh haline göre kesintisiz şarkı dinleten 15 farklı ‘mood’, farklı konu ve etkinlikler için özel olarak derlenmiş 1 saatlik 52 ayrı fizy mix, belirli albümleri piyasaya çıkmadan bir gün önce dinleyebilme, fizy.com kullanıcılarına özel online konserler gibi yeni özellikleri sayesinde müzik dinleme alışkanlıklarını çok daha zengin bir deneyim ile farklı bir boyuta taşıyor.

iPhone ve Android telefon kullanıcıları App Store ve Google Play üzerinden fizy.com mobil uygulamasını indirerek bu zengin müzik deneyimine sadece internetten değil, her an her yerden ulaşabiliyor.

Yorumlar
Fizy kral , gttign yere listni tasi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.