İnternet

Google Chrome 'Ads by Plus HD' kaldırma yöntemi!

Plus HD reklamları nasıl kaldırılır?


Google Chrome kullanırken "ads by plusHDV 1,9c, ads by Plus HD" yazan reklamlar ile karşılaştınız mı? Peki "ads by Plus HD nedir? ads by Plus HD reklamları nasıl kaldırılır? ads by plus hd reklamlarından nasıl kurtulursunuz biliyor musunuz?

ads by plus HD nedir?

ads by plus HD adware yani reklam yazılımıdır. Potansiyel olarak istenmeyen yazılım olarak da adlandırılan ads by plusHDV farklı adlar ile karşınıza çıkabilir. En yaygın adları şunlardır.

●plusHDV 1.9

●Plus HD 1.3

●Plus-HD-V1.6 

●Plus-HD-V1.9

●ads by Plus HD 1.3

●ads by Plus-HD-V1.6 

●ads by Plus-HD-V1.9

Plus HD kaldırma: Bilgisayardan reklam programlarının temizlenmesi

Plus HD kaldırma ilk adımında bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı taramalısınız. Malwarebytes anti malware güçlü ve ücretsiz bir zararlı yazılım temizleme programıdır.

Plus HD kaldırma: Adwcleaner ile reklam yazılımlarından kurtulma

Adwcleaner programı bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken ücretsiz bir reklam yazılımı temizleme programıdır. Bu işlem sorununuzu çözmezse reklam programını manuel tespit etmeniz gerekebilir. Şu yolu izleyin.

●Denetim Masası > Programlar ve Özelliklere girin ( Kullandığınız işletim sistemine göre, Program Ekle / Kaldır olabilir.

●Burada yüklü olan Plus HD 1.3, Plus HD 1.9, Plus HDV 1.9, Plus-HD 1.3, Browse2Save, WebCake 3.00, DownloadTerms 1.0, Plus HD 1.3-1, Plus HDV 1.3 gibi programlar varsa bunları silin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.