İnternet

Google Chrome güncellendi!

Google, Chrome 74 güncellemesini kullanıcılarına sundu. Peki güncelleme ile bizlerin beğenisine neler sunuluyor?

Google Chrome güncellendi!

Google, Chrome 74 güncellemesini kullanıcılarına sundu. Yayınlanan güncelleme ile beraber yeni erişilebilirlik ayarı ve bir dizi yeni özellikler sürüme eklendi.

Google Chrome güncellendi!

Chrome kullanıcıları bir süredir karşılarına çıkan hareket animasyonlarından şikayetçiydi. Kullanıcılarından gelen şikayetleri dikkate alan Google, söz konusu sorunu Chrome 74 güncellemesini yayınlayarak çözüme kavuşturdu. 

Chrome'un sayfasını aşağı yukarı kaydıran bazı kullanıcılar, rahatsız edici hareket efektleriyle karşılaştığını dile getiriyordu. Bununla beraber Google, hareket animasyonunu sınırlandırdı, sorun ortadan kalktı. 

Chrome 74 güncellemesiyle beraber gelen yenilikler bununla sınırlı değil.  Şirket, güncelleme ile özel sınıf alanları (private class field) yaratmanın artık daha kolay ve temiz olmasını da sağlıyor. Ayrıca bir süredir diğer tarayıcılarda desteklenen CSS Geçişleri, yeni güncelleme ile birlikte Chrome tarafından da destekleniyor.

Chrome 74 güncellemesi Mac'ler dahil Linux, Android ve iOS cihazlarda kullanılabiliyor. Peki ya siz gelen güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Verilen destekler kullanıcıları tatmin edecek düzeyde mi?

Yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Mitat
Bana henüz gelmedi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.