İnternet

Google cihazlarını artık 'Google Store' web mağazasından satın alacaksınız!

Google cihazlarını satın alabileceğiniz yeni Google Store Web mağazasını açtı!

Google cihazlarını artık 'Google Store' web mağazasından satın alacaksınız!

Google bugün yaptığı bir duyuru ile yeni Google Store isimli web mağazasını açtı. Şirketin yayınladığı yeni web mağazası sayesinde artık bundan sonra Nexus cihazları, Chromebook'ları ve benzeri birçok cihaz Google Play yerine Google Store'dan satın alabileceksiniz.

Google tarafından Google Store web mağazasına adfen yapılan açıklamada ''Artık Nexus telefonları ve tabletleri yada Chromecast ve Chromebook'ları rahatlıkla satın alabilir, Android Wear, Nexus Player ve Nest gibi teknolojinin son yenilikleri hakkında bilgi edinebilir, kılıflar, klavyeler yada şarj cihazları gibi aksesuarlar hakkında da stok durumlarını öğrenebilirsiniz'' denildi.

 1426112325_google-play-die.gif

Google Store web mağazasınında "Cihazlar" sekmesine dokunduğunuzda mevcut ürünleri kullanıcıya görsel olarak sunacak. Ayrıca mağaza bir ürünü beğendiniz ve donanımı hakkında bilgiler almak istiyorsanız bu ayrıntıları size kısa ve öz olarak gösterecek.

Google'ın yeni web mağazası şu anda ülkemizde kullanıma açılmış değil. O yüzden siteye girdiğinizde ''Bu hizmeti mümkün olduğunca hızlı bir şekilde daha fazla ülkeye getirmeye çalışıyoruz'' ibaresi yer alıyor. Ayrıca sayfada "ABD sitemizi ziyaret edin"şeklinde bir yönlendirme linki mevcut.

Google'ın yeni web mağazasına https://store.google.com buradan giderek ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.