İnternet

MS IE takımından bomba bir HTML 5 sitesi daha geldi!

Microsoft'un İnternet Explorer takımı HTML 5'li harika siteler yaratmaya devam ediyor, yepyeni bomba gibi bir site daha!

MS IE takımından bomba bir HTML 5 sitesi daha geldi!

Dünyanın en iyi geliştiricilerinin toplandığı Microsoft firmasında son zamanlarda milyonlarca kişinin ilgisini çeken HTML 5 üzerine olan çalışmalar tam gaz devam ediyor. Yepyeni sitelerle görmeye alışık olduğumuz Microsoft İnternet Explorer ekibi bomba gibi bir siteyle daha karşımızda!

The Random Adventures of Brandon Generator (Brandon Generator'ın rastgele maceraları) isimli HTML5 tabanlı, tarayıcı üzerinden online bir şekilde oynanabilen "Kendi Maceranı Yarat" tarzındaki bu oyunu çok seveceksiniz!

1334783035_xce.png
Microsoft'un IE takımı eşsiz bir siteye daha imza atarak aslında Adobe Flash Player'sız nasıl sitelerin yapıldığını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. KOnu olarak bir çizgi roman tarzında olan oyunun sesleri ve görseli müthiş bir şekilde uyumluluk göstererek çok güzel bir görsel şölen sunuyor diyebiliriz.

Sitenin yapım aşamasında mutfakta yer alan isim ise daha önceleri  Shawn of the Dead, Hot Fuzz ve Scott Pilgrim vs The World gibi eğlenceli filmlerinden de tanıyacağımız olan Edgar Wright'ın ta kendisi.

*Randon Generator ile müthiş HTML 5 deneyimini yaşamak için tıklayın:

http://www.brandongenerator.com/

*Unutmayın yeni HTML 5 harikası Brandon Generator oyununu oynamak için HTML 5 tabanlı bir web tarayıcısına sahip olmalısınız! (İE 9 ve güncel Firefox bu konuda yardımcı olacaktır)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.