İnternet

Google en yenilikçi Android projelerinin yarışacağı 'Android Deneyleri' portalını kullanıma açtı!

Google, projelerinizi ve en yenilikçi Android uygulamalarınızı sergileyebileceğiniz Android Deneyleri web sitesini başlattı.

Google en yenilikçi Android projelerinin yarışacağı 'Android Deneyleri' portalını kullanıma açtı!

Arama devi Google, son günlerde özellikle Android hayranlarını sevindiren işlere imza atmaya başladı. Diğer mobil kullanıcılanınında gönlünü çelmek isteyen şirket bugün resmen en yenilikçi Android projelerine adanmış yeni web sitesini duyurdu.

Google tarafından hazırlanan ve Android projelerinin boy göstereceği androidexperiments.com isimli söz konusu site kullanıcıların Android dünyasıyla ilgili en ilginç projelerini sunmasına olanak sağlayacak. Google'ın Android Deneyleri ismini verdiği portal'da Android ve giyilebilir teknolojiler platformu Android Wear'da dahil olmak üzere 19 uygulama bulunuyor.

1439409579_unnamed.gif

Herkesin kendi fikirlerini sunabilecekleri ve kendi projesinin reklamını yapmasını mümkün kılan androidexperiments.com, Google'un en ilginç yenilikçi fikirlerden de ilham almasını sağlayacak.

Google tarafından yapılan açıklamada: "Bugün https://www.androidexperiments.com projemizi başlatmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere kendi deneylerinizi ve diğer tüm Android projelerini geliştirme noktasında açık davetiye yolluyoruz" denildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.