İnternet

Google Maps yenilendi! Deneyin!

Google, Haritalar uygulamasını büyük yeniliklerle güncelledi.


Google daha önce Mayıs ayında düzenlediği I / O etkinliğinde Haritaların yeni bir sürümü üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Detaylarından bahsetmeyen şirket, şimdi yeni sürümü duyurdu.

Hartialar’ın yeni sürümü ile ilgili açıklama yapan Google tanıtım için 2,5 dakikalık birde video yayınladı. Yeni sürümde tasarım değişikliğine giden Google, Google Maps’ı iPad kullanıcıları için de uyumlu hale getirdi.

1374062729_gm-002-640.jpg

Yeni Haritalar’ın dikkate değer özellikleri arasında tam ekran görüntüleme, uzaya kadar zoom out yapabilme, daha hızlı yüklenen vektörel grafikler, daha işlevsel bir arama çubuğu (sol üst köşede), kullanıcıların yükledikleri fotoğraflar (sağ alt köşede) ve alternatifli navigasyon seçenekleri yer alıyor.

Yeni Google Haritalar’a göz atmak için istiyorsanız buradan deneme sayfasına gidip sayfanın üst kısmındaki (veya en altındaki) “Şimdi deneyin” butonuna tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
ali
Yandex google i aratmaz.yandex kullanin
Cevapla
Misafir
google ve ürünlerini boykot edenler arasında olmak isterdim. hala navigasyon desteğini türkiyeye vermediler adamlar...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.