İnternet

Google'ın Doodle'ı ile penaltıları kurtarın!

Google'ın Olimpiyat Doodle bugün futbol üzerine oldu.


Google, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları için her gün hazırladığı özel bir Doodle'lara devam ediyor. Hergün bir Olimpiyar Doodle'ı hazırlayıp ana sayfasında yayınlayan Google, son üç gündür yayınladığı "oyunlu" Doodle'larına bir yenisini daha ekledi.

Google ana sayfasında yer alan Doodle'da bu kez futbol oyunu oynayacaksınız. Oyunda kontrol ettiğiniz kalecinizle, penaltı atışlarının gol olmasını engellemeye çalışıyorsunuz. Klavyenizin boşluk tuşu ile hava toplarına çıkmasını sağladığınız kalecinizi, mouse yardımıyla da sağa ve sola hareket ettirme imkanınız var.
1344584418_londra-2012-futbol-oyunu-google-ana-sayfasinda-2514770.jpeg

Eğer top yüksekten geliyorsa boşluk tuşuna basarak kalecinizin zıplamasını sağlayabilirsiniz. Ancak top yerden geliyorsa sadece topun geldiği yerde durmak, topun kaleye girmesini engellemek için yeterli.

Londra 2012 futbol erkekler kategorisinde altın madalya mücadelesi yarın saat 17.00'de Brezilya ile Meksika arasında yapılacak.

Yorumlar
Misafir
En fazla kac tane atan var :))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.