İnternet

Google'ın Street View kameraları yine iş başında!

Google'ın çok tartışılan kameraları yine iş başında!


Google'ın çok konuşulan kameraları yine iş başında. Bu sefer pes dedirtecek yerlerde karşımıza çıkıyorlar. Google ve ABD yönetimi ortaklaşa bir karar aldılar. Beyaz Saray'ı 360 derece sanal olarak gezmeye izin veren etkileşimli bir tur meydana getirdiler. Yeni döşenen kamera sistemiyle birlikte bir çok nokta kameradan izlenebilecek.

Google'ın milyonlarca kullanıcısı olan Maps'in Street View bu sefer Beyaz Saray için iş başında. Google firmasının ABD yönetimi ile anlaşarak yaptığı bu uygulama ile birlikte Beyaz Saray içindeki tüm odalar yüksek çözünürlüklü kameralar tarafından sürekli gözetlenebilecek.

1333656680_xcv.jpg

Sanal tur şimdiden milyonlarca kişinin beğenisini kazandı. Sanal tur'da dikkat çeken öğelerden karşımıza;  George Washington'ın ünlü Gilbert Stuart portresinden "gigapiksellik" bir görüntü çıkıyor.  Beyaz Saray'ın uzun koridorlarında First Lady Michele Obama, dolaşıyor...

Siz de Beyaz Saray'da sanal tura çıkmak isterseniz :

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.