İnternet

ICT'ye yeni konuşmacı geliyor

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi 24 Eylül 2013 Salı günü katılımcılarla buluşacak.

ICT'ye yeni konuşmacı geliyor

Interpromedya tarafından 13.’sü düzenlenen ve bu sene itibariyle “ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi” adıyla anılacak Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının en büyük bilişim zirvesi, 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde Vodafone ana sponsorluğunda Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Yakın gelecekte farklı sektörlerde ve gündelik hayatta kullanıma girecek yeni teknolojileri vurgulayan “Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganını sahiplenen zirveye, müşteri odaklı ilişki yönetimi alanında son 20 yılın en önemli kuramcılarından Martha Rogers ana tema konuşmacısı olarak katılacak. Rogers, zirvenin açılış gününde “Dürüstlüğün Önlenemez Yükselişi: Sosyal Medya Çağında Müşteri İlişkileri Yönetimi” başlığı altında sunum yapacak.

Rogers, konuşmasında değişen dünyada markaların müşterilerine nasıl yaklaşmaları gerektiğini anlatacak. Güvenirli olabilmenin markalara kazandırdıklarından bahsedecek.

1375089153_martharogersph.d.jpgÖzellikle fikirlerin sürekli ve anında paylaşılabildiği ve bunların geniş bir erişime ulaşarak başkalarınca da güncellenebildiği sosyal medya zamanlarında, müşteri ilişkisinin en temel belirleyicisi olarak dürüstlüğün önemini vurgulayacak.

Martha Rogers, iş dünyasında yenilikçi yaklaşımlarıyla ünlü, yerleşmiş algıları yıkan bir stratejist olarak tanınıyor. İş ortağı Don Peppers ile yazdığı kitaplar 18 dilde toplam 1 milyondan fazla kopyanın üzerinde satıldı. İkilinin 2005 yılında yazdığı “Müşteriye Dönüş” adlı kitap, Fast Company dergisi tarafından işletme dünyasının gelmiş geçmiş en iyi 25 kitabından biri olarak gösteriliyor. Misafir akademisyen olarak Duke Universitesi’nde dersler de veren Rogers, Fortune 500 yöneticilerinin vazgeçemediği bir yol gösterici olarak da değerlendiriliyor. Dünyanın en önemli markalarına ve bu markaları yöneten tepe yöneticilere pazarlamanın farklı alanlarında eğitimler veriyor.

“ICT Summit NOW” da şu ana kadar belli olan diğer ana tema konuşmacıları ise; IBM AR-GE Stratejisinden Sorumlu Başkan Yardımcı Zachary Lemnios, Intel Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölge Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül İldeniz, Alcatel Lucent CEO’su Michel Combes, blueKiwi CEO’su Robert Shaw, Siber Güvenlik Uzmanı Prof. Peter Sommer, HIMSS CEO’su Steve Lieber, Türk Havayolları Yatırım ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Bolat, Vodafone Global Enterprise Reklam Pazarlama Direktörü Gary Adey, Bilim ve Sanayi Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Neelie Kroes, Forrester Başkan Yardımcısı ve Araştırma Direktörü Peter Burris ve Beyaz Hacker olarak bilinen Can Yıldızlı yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.