İnternet

İnternet alışverişinde ürünü en ucuza almanın yolu!

Açık artırma sitelerinde bir ürünü, değerinin çok altında satın almak istiyorsanız haberimize bakın!


Eğer internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız ve en karlı olanı tercih etmek isterseniz haberimizi dikkatlice okuyun. İnternetteki açık artırmalı sitelerinde, gerçek hayatta bile rastlayamayacağınız zor ama inanılmaz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğer daha büyük fırsatlar yakalamak istiyorsanız yazım hatası yapılan ürünlere göz atmanız gerekiyor.

Satıcı satacağı ürünün ismini yazarken hata yaparsa bu yaptığı küçük hata, şaşırtıcı bir biçimde onun fark edilmesini engel oluyor. Mesela eBay ve benzeri sitelerde özellikle bu tür öğeleri arayarak daha önce kimsenin fark etmediği fırsatları ortaya çıkarabilirsiniz. Büyük ihtimalle çok teklif almayan ilanları çok ucuza alma imkanına sahip olacaksınız.

1343126781_xbox-360-1.jpg

Mesela yukarıda gördüğünüz örnek resimde Microsoft'un popüler Xbox 360 aksesuarı Kinect, "Xbox 360 Connect" olarak listelendiği için fiyatı oldukça uygun. Eğer bunu elle yapmak istemiyorsanız, FatFingers adındaki araç ile yazdığınız kelimenin olabilecek bütün yanlış yazılmış hallerini aratarak bulabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
SELAM LÜTFEN BANADA BU :İnternet alışverişinde ürünü en ucuza almanın yolu!: TEKNİĞİ ÖRETE BİLİRMİSİNİZ İLETİŞİM İÇİN LÜTFEN BANA MAİL ATINIZ Teknolojioku: Gerekli bilgiler haberin içinde bulunuyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.