İnternet

İnternet sitesi yapmak GoDaddy ile çok kolay!

GoDaddy’nin Yeni Web Sitesi Mimarı, Türkiye’deki küçük işletmelerin uygun fiyata bir saatten kısa bir sürede kendi profesyonel web sitelerini tasarlamalarını ve yayınlamalarını sağlıyor.


Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, küçük işletmelerin Google, mobil ve sosyal medyada başarılı olması için tasarladığı Yeni Web Sitesi Mimarı’nın lansmanını yaptı. GoDaddy’nin yeni Web Sitesi Mimarı ile Türkiye’deki küçük işletmeler kaliteli ve güzel görünümlü web siteleri kurarak daha fazla ziyaretçi çekebilir ve başarılı sonuçlar elde edebilir.

Uygun maliyetli ve kolay kullanılabilen yeni Web Sitesi Mimarı, küçük işletmeler ve fikirlerini hayata geçirmek isteyenlerin çok az teknik bilgiyle bir saatten kısa bir sürede, akıllı telefonlar üzerinden bile fonksiyonel ve profesyonel bir web sitesi kurmalarını sağlayan mobil dostu bir çözüm olarak dikkat çekiyor. GoDaddy’nin Yeni Web Sitesi Mimarı, küçük işletme ve girişimcilerin hedef kitlelerine ulaşmalarına ve web sitelerine ziyaretçi çekmelerine yardım eden entegre araçlar sunuyor.

GoDaddy’nin 2015’te yaptığı araştırmaya göre bir web sitesine sahip olmanın avantajları konusunda farkındalık olsa da, katılımcıların yüzde 27’si bir web sitesi kurmaya zamanları olmadığını söylüyor. Yüzde 26’sı ise gerekli teknik bilgiye sahip olmadığını düşünüyor. GoDaddy’nin yeni Web Sitesi Mimarı bu engelleri yıkarak küçük, işletmelerin teknik bilgiye gerek kalmadan, bir saatten kısa sürede profesyonel bir web sitesi kurmalarını sağlıyor. 

İşte yeni Web Sitesi Mimarı’nın öne çıkan özellikleri:

Kolay başlangıç: Tüm platformlara uyumlu ve kolay kullanılabilen yeni Web Sitesi Mimarı, küçük işletmelerin site tasarımıyla zaman kaybetmeden hedeflerine ulaşmaya odaklanmalarını sağlayan, mobil dostu bir deneyim sunuyor. Sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde girişimciden, tasarıma yeni başlamış bir kişiye kadar herkes kendi web sitesini kişiselleştirebilir ve güncelleyebilir. 

Sosyal medya entegrasyonu: Sosyal medya entegrasyonu sayesinde kullanıcılar Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarını web sitelerine bağlayabiliyor ve bu sayede pazarlama çalışmaları, sosyal medya ile destekleniyor.

Az teknik bilgi gereksinimi: GoDaddy’nin yeni Web Sitesi Mimarı’nın akıllı öğrenme sistemi, kapsamlı teknik bilgi gerektirmiyor. Ürün, kullanıcıların basitçe faaliyet gösterdikleri sektörü veya fikirlerini yazarak, profesyonel görünümlü bir web sitesi kurmalarını sağlıyor. Kullanıcılar, ilgili bölümler ve profesyonel görsellerden oluşan bir web sitesine kavuşuyor.

İçgörü elde edin ve harekete geçin: Akıllı öğrenme sistemi, içgörü ve ilgili aksiyonları ortaya çıkararak, kullanıcıların hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor. Örneğin, kullanıcılar hesaplarına giriş yapar yapmaz gösterge panelinde etkileşim ve aktivite ile ilgili güncellemeleri görebiliyor. Sosyal ağlarını web sitelerine nasıl bağlayabileceklerine dair yönlendirmeler de online varlıklarını geliştirmelerine ve daha fazla kitleye erişerek iş sonuçları elde etmelerine yardımcı oluyor. 

1494333483_godaddy.png

Entegre pazarlama çözümleri: Entegre pazarlama çözümlerine sahip olan yeni Web Sitesi Mimarı, küçük işletmelerin Google’daki sıralamalarını iyileştirmelerine destek olurken, hızlı bir şekilde e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmalarını sağlıyor. Bu sayede e-posta pazarlama deneyimi olmayanlar dahi hem mevcut, hem de potansiyel müşterileri ile iletişim kurabiliyor.

GoDaddy’nin Yeni Web Sitesi Mimarı, aşağıdaki her üç planla da bir ay ücretsiz test edilebiliyor:

Bireysel: Bir ay ücretsiz deneme; ardından 19,99 TL/ay (239,88 TL/yıl)

Kurumsal Gelişmiş: Bir ay ücretsiz deneme; ardından 49,99 TL/ay (599,88 TL/yıl).

Yorumlar
cemali
Godaddy den site yaptim herşey iyiydi. fakat son 5-6 gündür site açilirken önce bir iki saniye err_ssl bilmem ne hatasi veriyor sonra siteye giriyor. çözemedim yardim edebililirmisiniz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.