İnternet

İnternette en çok hangi şarkı dinlendi?

Haziran ayında internette en çok bu şarkı dinlendi!


TTNET Müzik, TTNET'in dijital müzik platformu olarak hizmet veriyor. TTNET müzik, bu yazın ilk ayında müzikseverlerin en çok dinlediği yerli ve yabancı şarkıları belirledi. Bu konuyla ilgili yapılan açıklamada; TTNET Müzik'in yerli listesinde "Bal Gibi" adlı şarkısıyla Kenan Doğulu, yabancı listesinde ise "Where Have You Been" adlı şarkısıyla Rihanna yer alıyor.

"Bal Gibi" şarkısı Kenan Doğulu'nun albümle aynı adı taşıyor. Bu şarkı TTNET Müzik'te Haziran 2012'nin en çok dinlenen yerli şarkısı oldu. Yerli şarkıların TTNET Müzik'te ikinci sırasında ise "Uzaktan" adlı şarkısıyla Göksel bulunuyor. Göksel, ardı ardına yaptığı iki nostalji albümünden sonra bu yıl yeni bestelerden oluşan "Bende Bi' Aşk Var" albümünü çıkarttı. Göksel, TTNET Müzik kullanıcılarının en çok dinlediği isimlerden biri olmayı başardı bu şarkıyla. TTNET Müzik kullanıcılarının haziran ayında en çok dinlediği üçüncü isim ise 2012'nin yükselen isimlerinden biri olan Eflatun, Burcu Güneş ile yaptığı düet ile söylediği "Çıkmaz Sokaklar" adlı şarkısı oldu.

1341939535_ttnet-muzik-yaz-listelerini-kenan-dogulu-ve-3772792o.jpg

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, "Where Have You Been" şarkısı yabancı şarkı birinci oldu. TTNET Müzik'in ilk 20 listesinde "Where Have You Been" ile birlikte beş şarkıyla daha yer alan Rihanna, dikkatleri üzerine çekti. Bu kategoride, Brezilyalı şarkıcı Michel Telo ise "Ai Se Eu Te Pego" adlı şarkısıyla ikinci sırada yer aldı.

Jennifer Lopez, TTNET Müzik'in yabancı listesinin üçüncüsü oldu. 2000'li yılların en başarılı kadın şarkıcılarından biri olan ve yaptığı albümlerle Latin müziğine hayat veren Lopez'e, "On The Floor" adlı şarkısında Amerikalı rap şarkıcısı Pitbull eşlik etti.

1341939512_iphoneturkeybizttnetmuzikipad09.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.