İnternet

İnternete indirim yolda!

TTNET'in kampanya kapsamında internet tarifelerine indirim geliyor.


Türk Telekom'un DSL internet hizmetlerinde indirim öngören tarife değişikliği ve yeni kampanya teklifini, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), onayladı.

Yeni gelen bilgilere göre, Türk Telekom tarafından toptan seviyede DSL internet tarifelerinde yapılacak değişiklikle, yüksek hızlı DSL paketlerinde yüzde 13'e varan oranlarda indirim yapılacak. Ayrıca yeni başlayacak olan bu kampanya süreci içinde yüksek hızlı DSL paketlerinden hizmet alan abonelere yüzde 15'e varan oranlarda ilave indirim yapılacak.

1341145831_81843.jpg

BTK'nın onayladığı ve Türk Telekom tarafından uygulanacak olan tarife değişikliği ve kampanya toptan olarak internet servis sağlayıcılarını içeriyor. Ayrıca Türk Telekom, yüksek hızlı DSL paketlerine kazandıracakları her abone için belirli şartları sağlayan internet servis sağlayıcılarına 50 ile 150 lira arasında katkı sağlayacaklarını açıkladı.

Türk Telekom'un yapacağı bu tarife değişikliği ve kampanyası kapsamında yapılan indirimlerin, internet servis sağlayıcıları tarafından, yüksek hızlı internet hizmeti alan kullanıcılara yansıtılacağı söyleniyor. Bu kampanya ile yüksek hızlı internet hizmeti alan vatandaşlar hızlı interneti daha uygun fiyatlarla kullanma imkanına sahip olabilecekler.

Yorumlar
Misafir
İndirim yapsınlar yapsınlar benim de işime gelir :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.