İnternet

IWD Istanbul 2018 Konferansı kapılarını açıyor

Bu yıl beşinci kez düzenlenen IWD Istanbul 2018 konferansı  31 Mart’da Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

IWD Istanbul 2018 kapılarını açıyor

Women Techmakers Istanbul ekibi tarafından büyük bir heyecanla hazırlanan IWD konferansı bu yıl #BuildingANewHorizon temasıyla kapılarını açıyor. Women Techmakers (WTM) daha fazla kadının bilim, teknoloji, mühendislik ve benzeri sektörlerde yer almasını teşvik etmek amacıyla etkinlikler düzenleyen ve Google tarafından desteklenen uluslararası bir topluluk.

Dünya üzerindeki bir çok WTM topluluğu gibi Istanbul da bu amaca değer katmak, Türkiye’deki kadın girişimci, tasarımcı, geliştiricileri, bilişimcileri bir araya getirmek için 2014 yılında Google Developer Groups (GDG) Istanbul organizatörleri tarafından kuruldu.

Bu sene 5.si düzenlenen IWD Istanbul 2018 konferansı ise 31 Mart’da Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleşecek. Katılımcılar 3 paralel oturumda mobil, web, cloud, tensorflow, girişimcilik, liderlik, tasarım gibi çeşitli alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı bulabilecekleri gibi, fuaye alanında bir çok firma ile bir araya gelip hem en yeni teknolojileri deneyimleyebilecek hem de farklı insanlarla tanışarak eğlenmeye her an devam edebileceklerdir. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de konferans girişimcilik paneli düzenlenecek.

IWD Istanbul 2018 Konferansı  kapılarını açıyor - Resim : 1

Konferans ile ilgili detaylı bilgi resmi internet sayfasında yer alıyor.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.