İnternet

Kablo TV'lere Youtube alternatifi!

Binlerce kişi tarafından kullanılan Kablo TV'lere Youtube alternatifi geliyor!


Dünya'nın en büyük video paylaşım sitesi Youtube kablo TV'ler için alternatif olarak geliyor. Bu haber Kablo TV şirketlerini biraz da olsa endişeye sokacak türde.

Dev paylaşım sitesi Youtube My Damn Channel kanalı ile dev bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşma ile birlikte Youtube'da artık hafta içi hergün 16:00'da Beth Hoyt'un sunduğu My Damn Channel Live(Canlı) olarak yayınlanacak. Binlerce kişinin TV'deki vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

1332767856_hoyt-damn-channel.jpg

Youtube'un aldığı bu akıllı karar ile birlikte yeni Kablo TV dönemini mi başlatmak istiyor gibi soruları sormadan edemiyoruz. Şirket bu tarz bir karar alarak hit'ine hit katmak gibi bir düşünceye de sahip olabilir. Hali hazırda milyarlarca kullanıcısı olan Youtube'un Kablo TV sektörüne girmesi internetin vazgeçilmez bir parçası olma yolunda olacağının bir kanıtı olabilir.

1332767921_52.jpg

My Damn Channel'ın CEO'su Rob Barnett, her hafta çarşamba günleri yarım saatlık programlarının yer alacağı, cuma akşamları ise kalan programın 10 dakika süreceğini açıkladı.

1332767944_986.jpgŞov'da en çok dikkati çekecek noktalardan birisi de Youtube'un katacağı yeniliklerden birisi. Hali hazırda Türkiye'de ve yurtdışında bazı dizilerde gördüğümüz, canlı performans yani
interaktif senaryo fikri bu şovda da yer alacak. Bu ne demek oluyor? diyenlere kısaca özetler isek; şov boyunca sosyal ağlar (facebook,twitter vs,vs) aracılığıyla yapılan yorum ve eleştiriler şov'u canlı olarak etkileyecek.

*Youtube'nin aldığı bu akıllı karar Youtube'a ve kullanıcılarına ne tarz bir etki yapacak hep birlikte göreceğiz.

*Siz de müthiş şovu izlemek isterseniz,tıklayın: 
https://www.youtube.com/user/MyDamnChannel/featured

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.