İnternet

Kapkaççıları internette arıyor

Annesine saldıranların güvenlik kamerası görüntülerini paylaşım sitelerinde yayınlayan genç saldırganları arıyor.

Kapkaççıları internette arıyor

Annesi kapkaççıların saldırısına uğrayan İtalyan genç, güvenlik kamerasından elde ettiği görüntüyü annesine saldıranları bulmak için video paylaşım sitelerinde paylaştı.

1330805241_56417.jpg

Videoyu yayınlamaktaki amacı annesine saldıranları bulmak olan genç videonun altına "Saldırganları bulmama yardım eden kişiye 2 bin euro vereceğim" diye yazdı yazdı.

Olay, 28 Şubat'ta Napoli'de meydana geldi. Yolda yürüyen bir kadın, otomobilden inen 2 kapkaççının saldırısına uğradı. Çantasını vermemek için direnen kadına tekme ve tokat atan saldırganlar, çantayı kapıp araçlarına bindi ve hızla uzaklaştı. Sinirlenen kadın, otomobile tekmeler savursa da hırsızlara engel olamadı. Yaşananlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntüleri paylaşan 'munciguerragiuseppe' adlı kullanıcı, videonun altına düştüğü notta, "Bu kadın benim annem. Eğer kapkaççıları tanıyorsanız bana e-mail attın. Böylece onlara savunmasız bir insana nasıl tokat atılır, öğreteyim. Yardımcı olacak kişilere 2 bin euro vereceğim" dedi. Napoli polisinin kapkaççıları bulmak için çalışma başlattığı öğrenildi.

Buradan izleyebilirsiniz

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.