İnternet

KKTCdeki Türkiye karşıtı iki sendikanın siteleri hacklendi

Türk hacker grubu Cyber Warrior'a bağlı Akıncılar hacker grubu tarafından Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) ile Kıbrıs Türk Memurlar Sendikası'nın (KTAMS) resmi internet siteleri saldırıya uğradı. Sendikaların sitelerine "Türkiye ve Başbakan Erdoğa


Hacklenen sitelerin Türkiye'yi karalayan ve bu karalama sonucunda Rum tarafına malzeme sunan kurumlar olduğunu savunan siber saldırganlar, Türkiye'nin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a karşı yapılan haksız protestoların ardında bu kurumların olduğunu iddia etti. Akıncıların açıklamaları şu şekilde devam etti, "Belirttiğimiz açıklamaların dışında bu kurumlar daha önceden densizlikte ileri giderek Türkler için; "tavşanlar bile bu kadar hızlı üreyemez" demişlerdi. Bu yüzdendir ki Cyber-Warrior olarak Türkiye'ye yapılan bu karalama çalışmalarına ve söylenen çirkin sözlere tepkimizi sendikaların sitelerini ele geçirerek koyduk. Şu bilinsin ki bugüne kadar Türkiye'ye yapılan hiçbir Çirkin hareket ve söz karşılıksız kalmamıştır ve kalmayacaktır."

Hacklenen Sitelerden Görüntü ;

1310817689_cw.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.