İnternet

Media Markt, bir ilke daha imza atıyor

Media Markt, yeni uygulamasıyla tüketicilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Her zaman tüketicilerinin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti sunmak üzerine kurulu stratejisi doğrultusunda perakende trendlerini yakından takip eden Media Markt, yeni uygulamasıyla tüketicilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Sektöründe bir ilk olan “Saatli Eve Teslimat” uygulamasıyla, Media Markt mağazalarından alışveriş yapan tüketiciler ürünlerinin eve teslimatı için istedikleri gün ve saat aralığını seçiyorlar. Yapılan alışverişin hemen akabininde tüketicilere seçilen saat ve gün aralığında teslimatlarının gerçekleştirileceğine dair bilgilendirici SMS iletiliyor.

Yoğun iş ve şehir hayatında tüketicilerinin alışveriş deneyimini kolaylaştırarak onların yüzlerini güldürmeyi amaçlayan Media Markt’ın “Saatli Eve Teslimat” hizmeti ilk olarak Ankara, Konya, Eskişehir, Antalya, Bursa, Samsun, Adana, Mersin, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerindeki mağazalarda uygulanıyor. Yaz sonu ise tüm Türkiye geneline yayılacak uygulama ile 360 derece müşteri memnuniyetini odağına alan Media Markt’ın tüketicilerine sunduğu istediği zaman istediği yerden alışveriş yapma ve teslim alma olanağına bir ek hizmeti daha hayata geçiriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.