İnternet

Microsoft'tan idealist öğretmene büyük jest

Microsoft, Gana'da kara tahtada Word dersi veren öğretmen için düğmeye bastı. Gana'daki o okula bilgisayar gönderilecek.

Microsoft'tan, kara tahtada Word dersi veren öğretmene büyük jest

Gana'da idealist bir öğretmen kara tahtada kendi çizmiş olduğu görseller ile öğrencilerine Microsoft'un ofis uygulaması olan Word'ü anlatmaya çalışmış ve bu görsel sosyal medyayı sallamıştı.

Owura Kwadwo Hottish ismindeki öğretmen Facebook hesabı üzerinden; "Gana'da öğrencilere ICT öğretmek çok eğlenceli. Kara tahta üzerinde bilgisayar dersi yapıyoruz. Öğrencilerimi çok seviyorum. Bu yüzden onlara öğrettiğim şeyi anlamalarını sağlamam gerekiyor" paylaşımında bulunmuştu.

Sosyal medya, gücünü bir kez daha gösterdi ve Microsoft, Gana'daki imkansızlıklar içindeki okula bilgisayar göndereceğini açıkladı.  Microsoft'un bu açıklamasının yanında, çeşitli ülkelerden de idealist öğretmene bilgisayar gönderiminin yapıldığını belirtelim.

Microsoft'tan idealist öğretmene büyük jest - Resim : 1

Tahminlerimize göre; Microsoft'un göndereceği bilgisayarların içerisinde Office uygulamaları ücretsiz olarak yer alacak.

Yorumlar
Aboww
Zaten yillarca somurdunuz oraları anlayana
Cevapla
Misafir
Sen Microsoft sahibi Bill Geats in bugune kadar kazandigi 150 milyar dolarin 100 milyar dolarini hayir kurumlarina verdiğini biliyor musun
joker
koca microsoft bir tane pc gönderecekmiş onumu alkışlıyoruz
Cevapla
fikret
essek degiller ya, bir oda bilgisayar acarlar heralde, ama essektir dogru yapmazlar:D
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.