İnternet

MicroStrategy 2019 kullanıma sunuldu

Sektörün ilk ve tek kurumsal HyperIntelligence, dönüşümsel mobilite ve birleşik analitik platformu MicroStrategy 2019 sürümünü kullanıma sunduğunu açıkladı.

MicroStrategy 2019 kullanıma sunuldu

Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı, Başkan ve CEO Michael J. Saylor ve MicroStrategy yönetim ekibinin diğer üyeleri, MicroStrategy 2019'un faaliyete geçişini kutlamak için açılış yaptı.

MicroStrategy 2019 kullanıma sunuldu

Michale J. Saylor, şirketlerin günün her anında ihtiyaç duyduğu istihbaratı sağlayan ilk kurumsal analitik ve mobilite platformu MicroStrategy 2019’un açılışını yapmaktan dolayı duydukları memnuniyeti belirterek “İstihbarat sağlamada zaman önemlidir ve saniyeler bile fark yaratır. Bu nedenle self servis analitik ile doğru veri kümelerini bulmayı bir kenara bırakın, tek tıklama ile istihbarat bile yetersiz kalmaktadır. HyperIntelligence ile bilgiler açık bir şekilde görünür olacak. Müşteriler, ürünler ve çalışanlarla ilgili bilgiler sıfır tıklama ile ses veya kamera lensi aracılığıyla tek bakışta ekranda görülecek” dedi.

MicroStrategy 2019, günün her anında sayısız karar alan kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgilere erişme yollarını değiştiren yeni kurumsal istihbarat platformu HyperIntelligence’ı sunuyor. MicroStrategy 2019 sayesinde, şirketler HyperCardTM özelliğini kullanarak kullanıcıların internet tabanlı iş akışlarına doğrudan bilgi yerleştirebiliyor. Bu yeni MicroStrategy 2019 özelliğiyle müşteriler, ürünler, kişiler ve çok daha fazlasıyla ilgili önemli bilgi ve KPI (Anahtar Performans Göstergesi) verileri sağlanıyor. İşletme kullanıcıları, internet siteleri ile e-posta, Salesforce veya Office 365 gibi internet uygulamalarında içerik bakımından zengin HyperCard’ları ortaya çıkarmak için vurgulanmış anahtar kelimelerin üzerinde durabiliyor.

Gilbane Building Company Bilişim Kurulu Başkanı (CIO) Jason Pelkey, “Yeni bir HyperIntelligence müşterisi olarak, HyperIntelligence’ın tüm çalışanlarımız arasında istihbaratın benimsenmesini sağlamakta oynayacağı rol nedeniyle çok heyecanlıyız.” yorumunda bulundu. “Hem yöneticilerimizin hem de sahadaki uzmanlarımızın her gün önemli anlarda onlarca karar alması gerekiyor. Sıfır tıklama yaklaşımı, oluşturacağımız uygulama türlerini ve bilgiye erişme yöntemlerimizi kökten değiştiriyor, karar alma sürecini her zaman hızlandırıyor.”

MicroStrategy 2019 sayesinde şirketler 200’den fazla kurumun veri kaynaklarındaki bilgileri sorunsuzca bir araya getirip ortaya çıkarabiliyor. Örneğin, şirketler satış temsilcilerine bir “müşteri” HyperCard’ı verebiliyor. Bu kartta, Salesforce.com, Marketo veya diğer kurumsal veri varlıklarından alınan bilgiler sunulabiliyor. Satış görevlileri, müşterilerinin adlarını e-postalarında, hesap çizelgelerinde, müşteri ilişkileri yönetimi sistemlerinde, LinkedIn sayfalarında, Google aramasında veya başka internet sitelerinde her gördüğünde, MicroStrategy hemen müşterinin adını vurguluyor. Satış temsilcisi yalnızca vurgulanan kelimenin üzerine gelerek önemli Anahtar Performans Göstergeleri, ilgili bilgiler ve yapılabilecek en uygun eylemleri gösteren bir kartı görebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.