İnternet

Müşterileriniz hakkınızda ne düşünüyor?

Enpies.com, Net Promoter Score yöntemini kullanarak, müşterilerinizin hakkınızda neler düşündüğünü direkt olarak müşterilerinizden öğrenebilmenizi sağlıyor.

Müşterileriniz hakkınızda ne düşünüyor?

Enpies.com, markaların müşterilerinden Net Promoter Score yöntemini kullanarak geribildirim alabilmelerini sağlayan yeni ve yerli bir girişim.

Net Promoter Score dünya çapında markalarca kabul görmüş, sade, etkili ve ölçeklenebilir bir müşteri deneyimi ölçme yöntemi. Müşterilerin, marka hakkında düşüncelerini, tavsiye ihtimallerini direkt olarak markaya iletebilmesine imkan veren, marka ve müşteri arasında bağ kuran bir yöntem.

Yöntem, alışılagelmiş kullanıcı anketlerinden çok daha sade ve ölçeklebilir şekilde, katılımcılara yöneltilen “Bizi arkadaşlarınıza tavsiye eder miydiniz?” gibi bir tek nihai soruya odaklanıyor ve katılımcıldan 0-10 arası bir puanlama alıyor. Devamında ise katılımcının kendi yorumunu dilediği gibi yapabilmesine imkan sağlıyor. Sonrasında tüm bu geribildirimler üzerinden marka için nihai bir skor oluşturuyor.

Yöntem hem dünyada hem de ülkemizde birçok marka tarafından kullanılıyor ve NPS skorları yüksek olan markaların büyüme hızları ve istikrarının rakiplerine nazaran 2 kata kadar daha yüksek olduğu gözleniyor.

Enpies’in sunduğu servisler sayesinde, markalar NPS anketlerini müşterilerine ister e-posta ile, istenirse markanın kendi web sitesine entegre edeceği bir widget ile sunulabiliyorlar. Özellikle e-posta ile gönderimlerde, kullanıcı hiçbir teknik bilgi sahibi olmadan, ister hemen isterse ileriki bir tarihe programlayarak müşterilerine kolayca gönderim yapabiliyor.

1491548843_enpiesekran1.fw.png

Ayrıca anket üzerinde kendi logolarını kullanabiliyor, anketin ana rengini kendi marka renkleri olarak belirleyebiliyor ve böylece anketin görünümünü markalarına özgü hale getirebiliyorlar.

Bunun yanında, anket sunumu veya NPS skor bilgileri gibi birçok işlemin yapılabilmesini sağlayan, e-ticaret siteleri veya crm yazılımları gibi birçok türden entegrasyon için uygun bir API da Enpies tarafından kullanıcılarına sunuluyor.

NPS Skoru, alınan her geri bildirimle birlikte otomatik olarak hesaplanıyor ve geri bildirimler için detaylı listeleme-filtreleme, dışarıya veri aktarımı özellikleri sayesinde Enpies gerçek bir geri bildirim yönetimi arayüzüne sahip.

Şu anda e-posta ve web widget ile anket sunan Enpies, sağladığı API üzerinden mobil uygulamalar için de anket sunumu yapılabilmesine imkan veriyor.

Enpies sitesine gitmek için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.