İnternet

En iyi Google Chrome eklentileri - 2

Google Chrome'da kullanabileceğiniz en iyi eklentileri bir araya getirdik. Bu eklentiler ile Chrome'u artık daha verimli kullanabilirsiniz. İşte en iyi Chrome eklentileri 2!

En iyi Google Chrome eklentileri - 2

Google'ın internet tarayıcısı Chrome, sunmuş olduğu eklenti çeşitleri ile kullanıcıların büyük beğenisini topluyor. Chrome Web Mağazası üzerinde yer alan Chrome eklentileri arasında en iyilerini sizler için bir araya getirdik. Bu Chrome eklentileri sayesinde tarayıcınızı artık daha verimli olarak kullanabilirsiniz.

En iyi Google Chrome eklentileri - 2

Google Dictionary

Google Dictionary ile bir sözcüğün, ne anlama geldiğini öğrenmek için bir yeni bir sekmede sözlük sitelerini açmak gerekmiyor. Google Dictionary eklentisi sayesinde kelimenin üzerine çift tıklayın ve kelimenin ne anlama geldiğini görün.

1491466305_en-iyi-google-chrome-eklentileri-2-4.jpg

Google Dictionary eklentisini indirmek için tıklayın

Tab Rangler

Tarayıcı sekmesine aşırı yük binmemesine yardımcı olmak için dışarıda bir sürü uzantı var. Ancak Tab Rangler bizim favorilerimizden biridir. Tab Rangler,aktif olmayan sekmeleri otomatik olarak kapatma, kapatılmış sekmeleri tekrar geri getirme ve ayarları bilgisayarlar arasında senkronize etme gibi özellikler ile ön plana çıkıyor.

1491466295_en-iyi-google-chrome-eklentileri-2-1.jpg

Tab Rangler eklentisini indirmek için tıklayın

Session Buddy

Sekmeler üzerinde daha fazla kontrol için Session Buddy eklentisini yükleyebilirsiniz. Session Buddy, internet verisinden tasarruf etmenizi, sekmeleri kapatmanızı ve sekmeler grubunu bir araya getirmenizi sağlar. Böylece yüzlerce sekmeyi bir kerede açık tutmanız ve RAM'i boşa harcamanıza gerek kalmıyor. 

1491466308_en-iyi-google-chrome-eklentileri-2-5.png

Session Buddy eklentisini indirmek için tıklayın

Magic Actions for YouTube

Magic Actions for YouTube; film modundan ve fare tekerleği yardımı ile ses kontrolünden, video otomatik oynatmayı durdurma ve tüm klipleri mümkün olan en yüksek kaliteyi kullanarak oynatmaya zorlamak gibi farklı özelliklere sahip. Bu eklenti ile YouTube'u daha verimli kullanabilirsiniz. 

1491466298_en-iyi-google-chrome-eklentileri-2-2.jpg

Magic Actions for YouTube eklentisini indirmek için tıklayın

Gauge

Gauge, bilgisayarınızla web arasındaki etkileşimin çeşitli yönlerini ölçmek için vazgeçilmez bir araçtır. Dünyadaki tüm sitelerin, yüklemeye ne kadar zaman harcadığını bu eklenti sayesinde görebilirsiniz.

1491466301_en-iyi-google-chrome-eklentileri-2-3.jpg

Gauge eklentisini indirmek için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.