İnternet

Netflix'e Hikayeler özelliği geliyor

Netflix, mobil uygulamasına hikayeler özelliğini getirmeyi planlıyor. Ancak Netflix'in amacı diğerlerinden biraz farklı!

Netflix hikayeler özelliği için düğmeye bastı

Snapchat’in sosyal medyaya getirdiği Snap özelliğini Hikayeler olarak adlandırıp kopyalayan Facebook, bu özelliği Instagram, WhatsApp ve Facebook uygulamasına getirince Snapchat çok zor günler yaşamaya başladı. 

Şimdi de dizi/film platformu Netflix, yakın zamanda mobil uygulamasına hikayeler özelliği getirmeye hazırlanıyor. Ancak bu özellik alıştıklarımızdan farklı olacak. 

Netflix'in ürün yönetimi başkan yardımcısı Todd Yellin'e göre dikey şekilde görüntülenecek olan video önizlemeleri, önerilen dizi ve filmlerden 30 saniyelik özel fragmanlar şeklinde olacak.

Netflix’in önizleme olarak adlandırdığı bu özellik, öncelikle iOS için yayınlanacak ve ilerleyen zamanda Android için düzenlenecek. Bu özellik sadece mobil cihazlarda bulunacak.

Netflix'e Hikayeler özelliği geliyor - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.