İnternet

NVIDIA Türkiye resmi Facebook sayfası açıldı

NVIDIA bugün NVIDIA Türkiye Facebook yerel resmi hayran sayfasını yayımlamaya başladığını duyurdu.

NVIDIA Türkiye resmi Facebook sayfası açıldı

Artık NVIDIA firmasına ait yenilikçi teknolojiler, ürünler, haberler, incelemeler, duyurular NVIDIA Türkiye resmi hayran sayfasından Türkçe dilde takip edilebilecek.

NVIDIA Facebook Türkiye resmi hayran sayfası, NVIDIA’nın geliştirdiği yenilikçi teknolojileri, NVIDIA ve iş ortaklarının yeni ürünlerini, teknoloji haberlerini ve videolarını, resmi duyuruları, ürün incelemelerini, tanıtım kampanyalarını ve yarışmaları duyurmak ve takipçileriyle paylaşmak üzere tasarlandı. Sayfadaki paylaşımlar arasında, NVIDIA tarafından düzenlenen veya katılımcı olarak yer aldığı bilişim buluşmaları, konferanslar, atölye ve akademik çalışma duyuruları yer alacak, iş ortaklarımızın NVIDIA tarafından güçlendirilen ürün ve hizmetleri hakkında duyurular yer alacak.

1352465736_260x2168xdvds.jpg

NVIDIA Türkiye Facebook resmi hayran sayfası son kullanıcıların güncel teknolojileri konuşacakları, deneyim ve görüşlerini paylaştıkları sosyal buluşma yeri olacak ve sayfanın takipçileri teknoloji bilgilerini düzenlenecek yarışmalarla ödüllendirebilecekler. İş ortaklarının NVIDIA teknolojisiyle güçlendirdikleri ürünlerinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak tavsiyelerede yeni Facebook sayfasından ulaşılabilecek. Geliştiriciler ve akademisyenler NVIDIA Türkiye Facebook resmi hayran sayfasından ulaşacakları duyurularla, NVIDIA ürünleri ve teknolojileri hakkındaki detaylı bilgileri bağlantılarla internet sayfasından edinebilecekler.

NVIDIA Türkiye Facebook resmi hayran sayfasına http://www.facebook.com/NvidiaTurkiye bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Teknoloji alaninda turkiye ye yatirima devam..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.